Announcement

Collapse
No announcement yet.

How are spring mattresses organized?

Collapse
X
  •  
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • How are spring mattresses organized?

    Як влаштовані пружинні матраци?

    Матраци на пружинному блоці, як і раніше, користуються високим попитом і є комфортним варіантом для повноцінного відпочинку. Знаючи, з чого складається пружинний матрац, можна знизити ризик помилки під час вибору підходящої моделі та купити спальну приналежність, що відповідає всім побажанням до найдрібніших деталей.

    Пружинні матраци highfoam https://magdek.com.ua/ua/matrasi-highfoam купують мільйони людей по всьому світу. Комусь може здатися, що їхня конструкція проста і дешева, однак насправді вона містить чимало елементів, над якими працюють багато фахівців. Якщо розібратися, як влаштований пружинний матрац, можна зрозуміти, що за комфорт у ньому відповідає не тільки блок, а й усі інші елементи - від каркаса і прошарку до матеріалу чохла.

    Конструкція пружинного матраца

    Матраци цього типу, як правило, складаються з таких елементів:

    Чохол матраца. Виконується з м'яких, але зносостійких і міцних матеріалів. Може бути суцільнозшивним або знімним.

    Боковини. По всьому периметру матраца прокладається укріплення з щільної піни. Так утворюється своєрідний короб, який дає змогу витримувати навантаження, якщо хтось сидить на краю матраца, і запобігти провали і прогини.

    Блок пружин. Основа матраца цього типу. Розташований у середині конструкції під прошарками наповнювачів і пінополіуретановими боковинами.

    Наповнювачі. Синтетичні та натуральні матеріали, що регулюють рівень комфорту і ступінь жорсткості матраців. Залежно від моделі може бути використаний один наповнювач або кілька шарів різного.


    Види пружинних блоків

    Перші пружинні блоки почали розробляти наприкінці 19 століття. Однак на сьогодні створено всі два ключові типи подібної конструкції.


    Залежний пружинний блок

    Блок залежних пружин, також відомий як "боннель", був розроблений 1883 року. Складається з біконусних елементів на 4 або 5 витків, зчеплених між собою - саме тому під час стиснення однієї пружини вона захоплює за собою сусідні.

    До переваг таких систем відносять невисоку ціну і достатній рівень комфорту при невеликих навантаженнях. Однак для інтенсивнішої та постійнішої експлуатації використовувати його не рекомендується: зайвий тиск може спричинити шкідливе для хребта провисання, "ефект гамака" і швидкий вихід блоку з ладу.


    Незалежний пружинний блок

    Ця система отримала таку назву через особливе розташування пружин. Кожен елемент поміщається в окремий чохол, і в конструкції скріплюються саме чохли, а не пружини, причому лише в певній частині. Завдяки цьому всі вони працюють автономно, що забезпечує комфортну підтримку, виражений анатомічний і ортопедичний ефект і тривалий, мінімум 10 років, термін служби.

    Матрац з таким блоком може володіти тими чи іншими ортопедичними властивостями - це залежить від форми, діаметра і кількості пружин. Існують різні види незалежних систем, завдяки чому можна підібрати модель, що забезпечує максимально комфортний сон і вирішує певні проблеми з хребтом.

    Зазвичай матрац із незалежними пружинами вирізняється вищою вартістю. Це пов'язано з особливостями використовуваних технологій і матеріалами. Однак зручність, повноцінний відпочинок і здоров'я, яке вони забезпечують, варті подібних витрат.
    Потрібно матрац Highfoam™ (Хайфом) купити недорого в Києві зі складу виробника ✅ Офіційний представник Highfoam™ ☘ Розстрочка, кредит до 24 місяців ☆ Вигідна ціна
Previously entered content was automatically saved. Restore or Discard.
Auto-Saved
Frown :( Wink ;) Mad :mad: Smile :) Confused :confused: Big Grin :D Stick Out Tongue :p Embarrassment :o Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
x
Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Remove  
x
or Allowed Filetypes: jpg, jpeg, png, gif, webp
x
x

Please enter the six letters or digits that appear in the image below.

Registration Image Refresh Image
Working...
X