Announcement

Collapse
No announcement yet.

Developers Briefing #17

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Developers Briefing #17

  Click image for larger version

Name:	CA(R)_Forum_DEVELOPERS_TR.jpg
Views:	3
Size:	133.9 KB
ID:	18726


  Merhabalar!
  Ben Combat Arms Reloaded’in Geliştirme ekibinin lideriyim.

  Son zamanlarda, sunucu özelliklerini optimize etme sürecinde, sunucuda kimlik doğrulama durumunda yanıt alınamayan durumlar oldu ve bu durum başarısız bir oturum açma sorununa neden oldu.Şu anda, bunun olmasını önlemek için sunucu özelliği yeniden ayarlandı.Hizmetin kullanımındaki rahatsızlıktan dolayı özür dileriz ve gelecekte sunucu özelliklerinin optimize edilmesinde çok dikkatli olacağız.

  Son brifingde belirtilen programdan iki hafta kadar ertelendi, ancak sonunda 'Karakter Beceri Sistemi' eklendi. 'Karakter beceri sistemi' sayesinde, her karakterin kendine has özellikleri ve büyüme unsurları vardır. Artık tarzınıza uygun karakteri veya oyun durumunuza uygun karakteri seçebilirsiniz. Ek olarak, sıralama oyunu iyileştirildi, 10 yerleştirme oyunu olmadan oynamanızı ve hemen sıralamayı görmenizi sağlıyor. Referans olarak, klan savaşları ve sıralama maçları sezona bağlı olarak farklı modlarda oynanacaktır. İlginizi bekliyoruz.

  Bildiğiniz gibi, Kasım ayı, oyunumuzun Valofe'ye transfer edildiği ve Steam'in de açıldığı özel bir aydır. Kasım ayında Valofe’ye transfer için % 200 EXP ve Steam’in açılması için % 100 EXP versiyoruz ve EXP / GP etkinlikleri düzenliyoruz. Black Friday (Kara Cuma) ve Combat Haftası da var, bu yüzden Kasım ayında bazı günlerde % 500 EXP / GP Boost etkinliği olacaktır.
  Bu arada, EXP / GP az diyen kullanıcılarımız bu etkinliklerini takip edin ve lütfen bu fırsattan yararlanın.

  Ayrıca bu ay 'Geri dönen Kullanıcı Özel Etkinliğimizi' de yapıyoruz.
  2 aydan uzun süredir oyuna giriş yapmamış kullanıcılarımız için, Kasım ayında yeniden giriş yaptıkları takdirde birçok etkinlik onları beklemektedir.
  Yani oyuna giriş yaparak oyunumuzu oynayan kullanıcılara 10,000 GC (yaklaşık 100 USD) değerinde eşyalar kazanabilirler!!
  Umarız, bu etkinlik sayesinde daha fazla kullanıcı oyuna geri döner ve Reloaded’ın keyfini çıkarır.

  Herkese daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstereceğiz.
  Teşekkür ederiz.


Working...
X