Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biri Bilgilendirsin.

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Biri Bilgilendirsin.

Merhaba arkdaslar ben 5-6 yıldır neredeyse oynamadıgım combatı bir hevesle tekrar döndüm . Ama tabiki bir arkdasim bundan 2 yıl önceydi galba valofe geçiş oldu heasbi geçır sıkıntı yaşama demişti o sıra bende geçirdim. Buraya kadar bir sıkıntı yok ve dün gece indirdim oyuna girdim. Hesap duruyor skntı yok fakat hemen hemen tüm eşyalarım kayıp yada silinmiş yok olmuş. Örnek verim scorpion özel karakter süresiz vardı yok slotlar vardı yok first aid kit vardı süresiz yok 4 slot çantam süresiz vardı yok . Kısacası genel olarak kontrol ettigimde Silah harici geri kalanların hepsi silinmiş. Bir ton süresiz ekipmanım vardı hic biri yok . Bu sorunla alakalı ticket attım tabiki fakat bir sonuc çıkacagını düsünmüyorum. Keza birde cabin fever cok seven biri olarak flamethower nerde ? Kullanan oyuncu gördüm fakat cevap veren yok shop desen first aid kiti zar zor filtre felan derken cok zor çözdüm. Birde fist aid kit artik sürelimi ? kend ikendine patlıyor . Hesabimdaki cok önceden bıraktıgım ve geri dönüp hevesle oyun oynuyabilmem icin bu esyalarımı nasıl geri alabilirim ? Yardımcı olabilecek biri varmı ?
Working...
X