Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ya Âllah.

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ya Âllah.

Eskiden Forumda Bir Konu Oluşturuken Nazik Giriyorduk Ama Şimdi Ben Size Öyle Davranmıcam.

Ben Bu Oyunda 2010'da Başladım Mahallenin Tek Oynıyanı Bendim Herkes Bu Oyunu Kötülerdi Ondan Sonra Ben Herkese Bu Oyunu Öğrettim Ve Herkes Beğendi Clan Savaşı Eli Pro vb Oyun Tutuldu Herkes Beğendi Herkes Nx Çekmeye Başladı Nexon Gittikçe Oyuncu Kitlesini Aşınca Yeni Şeyler Çıkarmaya Başladı
    Oyunu Güzel Hale Soktu Oyun Türkiyede Tutuldu . 2015 Yılında Nexon 2016 Yılında Çok İyi Şeyler Olacağını Söyledi Developer Deninlen Şey Galiba
    Ben Anladım Ne Olacağını Zaten 2015'de Biraz Oyuncular Geri Çekildi Specler,Silahlar Rütbesiz Oldu Gelen Giden Önüne Geleni Alıyordu Ve Oyunda
    Bir Zevk Kalmadı 2016 Yılında Bıraktım Bir Süre Ara Verdim 2017 Yılında Geri Başladım Dedim Bunlar Oyunu Düzeltmiştir Baktım Oyun Gittikçe Uçuruma
    Gitmeye Hazırlanıyor Dedim Veeee Reloaded Deninlen Bir Şey Çıktı Oyunun Grafiği Yüksetildi Yav Zaten 2008 Çıkan Bir Oyun O Yılda Çıkan Her Hangi Bir
    Oyun Combat Gibi Grafiği Olması İmkansızdı Gayet Güzel Grafiği Vardı Tabi Yıllar Geçtikçe Teknoloji Gelişiyor Bunun Olması İyi Bir Şey Ama Sizde İyi Değil,
    Neden Mi Zaten Sizin Sabit Bir Grafiğiniz Var Hiç Bir Fps Oyununda Böyle Bir Grafik Görülmüşmüdür Hayır Çünkü Size Özel Grafiğiniz Var İnsanın Hoşuna Gidiyor Dediğim Gibi Arkadaşlar Kötülerdi Oynamaya Başlayınca Güzel Modlar Görüce Oyunun Grafiğini Görünce İnsanlar Sevmeye Başladı Sevmiyen Gitsin Ben Oyun Oynuyorum Demesin. Evet Reloaded Denilen Etlinlik Yarattınız İnsanlar Merakla Bekledi Yarısı Zaten Grafiği Görünce Bir Tedirgin Oldular Oyun Hep Böyle Kalacak Diye Korktular Ama Siz 2 Secenek Sordunuz 1.Geliştirilmiş Grafik 2. Sade Yav Zaten Adamın Kullandığı Bilgisayar Ucuz Ama Adam Deli Gibi Oyuna Para Veriyor Niye Grafiği İyi Donma Yok O Yüzden Herkes Nx'e Yükleniyordu, Sonra Normal COMBAT'ı Kaldırdınız Sonra Yine Çıkardınız Baya Bir Eksiğiniz Var Artık Herhangi Bir Sorumlusu Kimse Buranın Hangisi Benimle Konuşursa Büyük İhtimal Kaidey'e Almazsınız Beni Ahh Nede Olsa Kendini Acındırmaya Çalışan Bir Oyuncuyum 30/01.2018 Bakımı Diyorsunuz Oyunda Baya Bir Eksiğiniz Var Ama Siz Halen Düzeltmiyorsunuz 3 Tane Hatayı Düzelmişsiniz Bu Bakım Mı Şimdi Nerdeyse Ben Bu Oyuna 15 20 Milyar Ekledim Okul Harçlıklarımı Toplardım Babamın Yanına Giderdim Ordan Aldığım Parayı Biriktiridim Sürekli Para Yatırırdım O Zamanlar 11 Yaşındayım Daha Paranın Ne Olduğunu Bilmezken Burada Paranın Önemini Gördüm Lise 1'de Okulu Bıraktım
    16 17 Yaşındayım Aylık Nerdeyse Benim Maaşım 4 5 Milyar Oluyordu Bir Etkinlik Gelince Hemen 2 Milyara Yakın Para Çekerdim Parayı Verirken Düşünmezdim Yatirayım Mı Yatırmayım Mı Ama Sürekli Yatırıyordum Bazı Hesaplarımı Satardım Diğer Hesaptan Diğer Hesaba Geçerdim Sürekli Bu Olurdu Ama Siz Ne Yaptınız Specleri Flame,Turrent Eşylarını Kaldırdınız Ve Onun Yerine Ne Yolladığınızı Hatırlamıyorum Çok Saçma Yaptınız Tabi Bizim Sinirler Alt Üst Oldu
    Yeni Karakterler, Yeni Silahlar Geldi Ama Ben Ne Yaptım Para Vermedim Yakında Ne Olacağını Biliyordum Ve Oldu Reloaded'e Recon Vestin Hızı %15'ken%10
    Oldu O Futurex Eşyalarının Hızı Azaldı Çok Saçma Oldu Hızımız Yüksekti Rakipten Kaçmaya Çalışıyoruz Kaçamıyoruz çünkü Hız Yokki ? Turkish P90TR Bandana Biz Zamanında Bunları Para İle Alırken Siz Gp İle Satmaya Başladınız Türk Bayrağını Kaldırdınız Türk Bayrağı Bu Oyunu Zaten Türkler Yükseltti
    Ben Bunu Yazmanın Nedeni En Son Dayanamadım Yazdım Olanları Sadece İzledim Sessiz Kaldım Ama Bu Yaptınığız Bazı Şeyler Bir İnsanı Sinir Etti Hatta Çıldırttı Herkes Birden Oyunu Bırakmaya Başladı Nedeni Bu Yaptığınız Tecrübesizlikten Dolayı Bu Kadar Açık Konuşalım Tamam Nexonu Sevdik Sayıkladık Eskiden Bir Yeni Silah Yeni Karakterler Yeni Haritalar Çıkınca O Güncellemeyi Masa Başında Beklerdik Oyuna Girince Deli Deli Harektler Yapardık Delice Sevinirdik Ama Bu Aralar Oyuna Çok Afedersiniz Ama İçimden Ahlaksız Kelime Kullanarak Giriyorum 1 Seçenek Sunun Ya Sadece Classic Olsun Bir Oylama Yapsanız Valla Reloaded Diye Bir Şey Olmaz Kelimesi Geçmez Oylama Yapın İnsanların Bir Derdini Dinleyin Yapın Adamlar Yazıyor Rütbemizi Taşıdınız Gplerimiz Gitti Get Coinslerimiz Aktarılmadı Silahlar Fonksiyonlarda Eşyalar Hepsi Reloaded'e Kaldı Siz Bir Oylama Yaptınız O Oylamada Yazacaktı Eşyalarınız Aktarılmıcak Diye Yazabilirdiniz Ne Oyunda SellBack Var Ne Ghost Hisec Var Crouch Olması Lazım Bunlar Dejavantaj Geçen Combat Arms Russiayı Gördüm Bizim Türkler Gitmiş Russia Serverinde Oynuyor O Kadar Eu'dan Soğumuşlar Bende İndirdim Oyuna Girdim Mağazaya Bir Girdim Bİzde Olmayan MYSTler Var Eski Mystler Var Adamların Günlük Görevinde Hep Mystler Var Ve Hepsi Permanent Şaşırdım Tamam Belki Onun Yöneten Şirketi Ayrı Olabilir Ama Oyuna Önem Veriyorlar Sizinde Yapacağınız Şeyler Bunlar Artık Bir Karar Verin Ve Oyuncuları Geri Çekmeye Başlayınki Artık Oyuncular Size Nazik Davransın Şuan Oyuncuların Size %90'ı Size Aşırı Kızgın Ve Oyundan Soğumuş Oyuncuların Aklına Bir Çelme Takacaksınız Diye Korkuyorlar Bir İz Bırakmışsınız Ve
    O İzi Silin Ve Eski COMBAT'a Dönelim Zevkle Oynıyalım Neşeyle Oynıyalım ,Küfür İle Oynamıyalım Sinirli Oynamıyalım Sizden Ricam Bütün Oyunculardan Rica Lütfen Ama Lütfen Bir'an Önce Düzeltelim Şu Oyunu Gc Çekmek İsteyenler Var Madem Türk Serveri Açtınız Türk Parası Ekleyin Telefondan Nx Olurdu Şimdi Oda Yok Söyliceklerim Bu Kadar Değil Ama Sizde Bizi Anlarsanız Devamını Getirecem Size Bu Konularda Başarılar Dileriz.
    Last edited by asdasdas; 01-30-2018, 12:57 PM.
    BIG BOSS
Working...
X