Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oylama hakkinda

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Oylama hakkinda

Beyler Oylama 100,000 bine ulaşmazsa eski oyun gelmeyecek mi ?

Büyük ihtimalle evet

Comment

Kardeşim oyunda 15 bin kişi yok adam 100,000 bin oy istiyor , hem oylamada adil değil , eski oyun gelsin EVET veya HAYIR olacaktı . o eski oyun gelmesse şimdi oy veren 11 bin kişide oynamaz .

Comment

arkadaslar ulasmassak bile gelecek onlarda biliyor 100 bine gelemicemizi bu sadece kac ca oyuncusu eski ca isteyenler icin

Comment

Umarım Gelir Kardeşim özledik be

Comment

eger bakarsaniz suan her 24 saatte oy verebilirsiniz, yani arkadaslar bu firsati kacirmayin

Comment

Hergün 1 oy verme hakkımızı kullanalım %50 yi geçersek bence kesin yaparlar.

Comment

moderator suanda durum ne ?

Comment

Originally posted by tolqacolak View Post
                  moderator suanda durum ne ?
                  Merhaba tolqacolak, Şu anki duruma bakılırsa her 24 saatte bir oy verebilirsiniz. Oylama süresi 31 Aralık'a kadar uzatılmıştır.

Comment

Originally posted by GokuBlacKzZ View Post

Merhaba tolqacolak, Şu anki duruma bakılırsa her 24 saatte bir oy verebilirsiniz. Oylama süresi 31 Aralık'a kadar uzatılmıştır.
                    Oyuna ne zaman girsem hiç oda yok 1 tane bile yok nedeni nedir ? sıkıntı benim hesaptamı diye düşünmeye başladım oyunu sildim tekrar yükledim. yani yeni etkinliklrin haberleri falan yazıyo ve oyun güncellendimi benim oyunda güncelleniyo ama oyunda 1 kişi bile bulamıyorum oyunda oynayamıyrum.

Comment

Working...
                    X