Announcement

Collapse
No announcement yet.

Turk Bölumu Moderator

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Turk Bölumu Moderator

Merhaba arkadaşlar, ben yeni Forum moderatörü olarak Türk bölümüne bakacağım. Sizlerin sorunlarınızı çözmek ve sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için çalışacağım.

Originally posted by ahmetkurk66
    iyi günler 7 yıldır combat arms oynuyorum nexon da iki karakterim vardı.Wolf_KURK isimli ve UZM4N06 ismli karakterlerim var.ikisinide VALOFE ye transfer ettim 21-11-2017 1:50 cet itibarıyla.valofede iki hesap açtım.UZM4N06 isimli karakter geldi.fakat rütbesi yüksek olan karaterim Wolf_KURK isimli karakterim gelmedi.CIC rütbeli Wolf_KURK isimli karakterimin gelmesini istiyorum.ZATEN ANLAŞMAYI KABUL ETTİNİZ sayfasında ismi gözüküyor açtığım hesabıma bir türlü aktarılmıyor.diğer karakterimle oyuna girdiğimde clanda ismi gözüküyor.müşteri hizmetlerine bir çok kez yazdım fakat cevap alamdım.nexon müşteri hizmetleri karakterimin gönderildiğini yazıyor hesabıma bir an önce gelmesini istiyorum.saygılarımla.
    Merhaba ahmetkurk66, bu yaptiniz transfer yenikten deneyiniz eger transfer hala ise yaramdiysa, kullandiginiz web browserinizi sifirlayiniz ve ayni VALOFE ID ile yenikten transfer etmeyi deneyiniz eger oda olmadiysa farkli bi web browser kullaniniz.
    Bu tür sorunlari teknik sorunlar bölümüne yazmaniz gerekmektedir
    Last edited by GokuBlacKzZ; 12-13-2017, 09:18 AM.

Comment

Merhabalar Ben Transfer yaptım ve oyunu silmiştim tekrar yükledim ama kaç gündür oyuna giriyorum tüm bölümlerde 1 adet oda bile bulamıyorum oynayacak bende mi sıkıntı var yoksa oyunda kimse kalmadı mı ?
      + oyuna girdikten sonra isim değiştirme vardı ve kullandım daha önce kabul edilmeyen yani kullanılmakta olan bir isim olduğu yazıyordu valofe ve transferden sonra ismi değiştirince kabul etti bende değiştim bu konu hakkın dada yorumunuzu bekliyorum çünkü diyelim o ismin sahibi oyuna dönerse ve transfer yaparsa 2 isim olmuş olmayacak mı bunu nasıl çözeceksiniz...

Comment

Originally posted by halil653 View Post
        Merhabalar Ben Transfer yaptım ve oyunu silmiştim tekrar yükledim ama kaç gündür oyuna giriyorum tüm bölümlerde 1 adet oda bile bulamıyorum oynayacak bende mi sıkıntı var yoksa oyunda kimse kalmadı mı ?
        + oyuna girdikten sonra isim değiştirme vardı ve kullandım daha önce kabul edilmeyen yani kullanılmakta olan bir isim olduğu yazıyordu valofe ve transferden sonra ismi değiştirince kabul etti bende değiştim bu konu hakkın dada yorumunuzu bekliyorum çünkü diyelim o ismin sahibi oyuna dönerse ve transfer yaparsa 2 isim olmuş olmayacak mı bunu nasıl çözeceksiniz...
        Merhaba Halil653, Bize eski karakter isminizi ve şimdi ki karakter ismini verirmisiniz?

Comment

• gslibirkan09
          gslibirkan09 commented
          Editing a comment
          slmlar benim 2 hesabım vardı birini transfer ettim digerinide yaptım ancak digerinin şifresini ve kullaniic adini unuttum yardım edin unuttugum karakter ismi FearLlez1

• GokuBlacKzZ
          GokuBlacKzZ commented
          Editing a comment
          Merhaba gslibirkan09, Valofe giris sitesine gidiniz ardından ''Forgot your user ID or Password'' basarak ardından ''Recover User ID'' mailinizi yazip gönderin.
          mailinize User ID geldikten sonra yeniden siteye dönüs yapan ve yenikten ''Forgot your User ID or Password'' basarak ''Reset password'' bölümün doldurunuz.

Kolay gelsin ve basarilar dilerim

Comment

Originally posted by GokuBlacKzZ View Post

Merhaba Halil653, Bize eski karakter isminizi ve şimdi ki karakter ismini verirmisiniz?
          Oyun içi ismim Eski Karakterim _-RoSSo-_ Yeni İsmim RoSSo hesabımda herhangi eşya , rütbe , gp eksikliği veya sorunu yaşamadım ..
          Sadece kızdığım bir olay var bizden megafon , elite moderatörlük alındı nx verileceği söylendi benim hesabımın nx giriş çıkışlarına bakarsanız 1 tane bile gelmedi. hakkımın yenildiğini düşünüyorum en az 35,000 nx gelmesi gerekiyordu.
          +Combat armsım eski etkinliklerinde Ghost Shark seti hediye edildi ama bana Ghost Shark Goggles hesabıma gönderilmedi --- / ----- tarihleri arasında firiteam bölümlerinden herhagi birini bitirenlere verilecegi yazılmıştı ama ben 10-15 adet bölüm bitirdim bana gelmedi. Supporta mesajda attım kontrol edilecek ve gönderilecek yazıldı ama herhangi birşey gemedi.

Comment

Sorduğumuz bir soru veya bir cevap günler sonra cevaplanıyor. eskiden böyle miydi oyunu on binlerce kişi oynardı forumda bile binlerce kişi olurdu üzülüyorum combatın son haline keşke param olsaydı bu oyunu satın alırdım.
            Yapılacaklar belli
            Combat arms 2008-2012 Dönemine Geri götürmek
            Oyunda Hile Hack Kullanımını en aza indirmek
            Asla Değişmeyecek Oyun kuralları Koymak
            Perlamanet Silah Satışını Normal silahlar Dışında Yasaklamak Sadece Süreli Kullanılabilecek Özel Silahlar.
            Special Eşyalar Geri Dönecek...
            Oyundaki Hız Silah damageleri Eski sistem gibi olacak ama hız %35 %40 olmasını sağlayan saçma sapan efsun eşyaları satılmayacak.
            Oyunculara Yönelik Etkinlik Yapmak
            Düzgün Güncel Bir Youtube Kanalı Açmak En iyi oyuncuların Sergilendiği Videolar Yayınlamak
            Quarantine - Elimation - Elimation Pro v.s En iyi Ayın Oyuncuları Seçmek Ve bunların video ve tanıtımlarını yapmak.
            Bunları yapan bir oyun ve oyun sistemi kesinlikle günlük 50,000 Hafta sonları 150.000-200.000 Altında Online oyuncu olmaz. bunları yapmak çok mu zor evet zor ama bunun karşılığında kazanılacak kazanca kesinlikle değer...

Comment

Sorduğumuz bir soru veya bir cevap günler sonra cevaplanıyor. eskiden böyle miydi oyunu on binlerce kişi oynardı forumda bile binlerce kişi olurdu üzülüyorum combatın son haline keşke param olsaydı bu oyunu satın alırdım.
              Yapılacaklar belli
              Combat arms 2008-2012 Dönemine Geri götürmek
              Oyunda Hile Hack Kullanımını en aza indirmek
              Asla Değişmeyecek Oyun kuralları Koymak
              Perlamanet Silah Satışını Normal silahlar Dışında Yasaklamak Sadece Süreli Kullanılabilecek Özel Silahlar.
              Special Eşyalar Geri Dönecek...
              Oyundaki Hız Silah damageleri Eski sistem gibi olacak ama hız %35 %40 olmasını sağlayan saçma sapan efsun eşyaları satılmayacak.
              Oyunculara Yönelik Etkinlik Yapmak
              Düzgün Güncel Bir Youtube Kanalı Açmak En iyi oyuncuların Sergilendiği Videolar Yayınlamak
              Quarantine - Elimation - Elimation Pro v.s En iyi Ayın Oyuncuları Seçmek Ve bunların video ve tanıtımlarını yapmak.
              Bunları yapan bir oyun ve oyun sistemi kesinlikle günlük 50,000 Hafta sonları 150.000-200.000 Altında Online oyuncu olmaz. bunları yapmak çok mu zor evet zor ama bunun karşılığında kazanılacak kazanca kesinlikle değer...
              Forum ilk açıldığında bu bölüme bakan birisi yoktu. Bir haftadır bakıyoruz artık 24 saat içinde cevap verilir. Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
              Combat Arms için oylama devam etmektedir, Her 24 saatte bir oy verebilirsiniz.
              Oylama 31 Aralık'a kadardır
              http://combatarms-c.valofe.eu/

Comment

Originally posted by GokuBlacKzZ View Post

Oyun içi ismim Eski Karakterim _-RoSSo-_ Yeni İsmim RoSSo hesabımda herhangi eşya , rütbe , gp eksikliği veya sorunu yaşamadım ..
                Sadece kızdığım bir olay var bizden megafon , elite moderatörlük alındı nx verileceği söylendi benim hesabımın nx giriş çıkışlarına bakarsanız 1 tane bile gelmedi. hakkımın yenildiğini düşünüyorum en az 35,000 nx gelmesi gerekiyordu.
                +Combat armsım eski etkinliklerinde Ghost Shark seti hediye edildi ama bana Ghost Shark Goggles hesabıma gönderilmedi --- / ----- tarihleri arasında firiteam bölümlerinden herhagi birini bitirenlere verilecegi yazılmıştı ama ben 10-15 adet bölüm bitirdim bana gelmedi. Supporta mesajda attım kontrol edilecek ve gönderilecek yazıldı ama herhangi bir şey gelmedi.

Cevabınızı Bekliyorum...

Comment

+Combat armsım eski etkinliklerinde Ghost Shark seti hediye edildi ama bana Ghost Shark Goggles hesabıma gönderilmedi --- / ----- tarihleri arasında firiteam bölümlerinden herhagi birini bitirenlere verilecegi yazılmıştı ama ben 10-15 adet bölüm bitirdim bana gelmedi. Supporta mesajda attım kontrol edilecek ve gönderilecek yazıldı ama herhangi bir şey gelmedi.

Cevabınızı Bekliyorum...
                  Merhaba Halil653,

Kayıp eşyalar yüzünden yaşanan hayal kırıklığını anlıyorum. Ancak, bu durum Nexon'ın önderliğindedir. Şu anda size net bir cevap veremem. Ancak yardımcı olmaya çalışacağım.
                  Bu durum hakkında yeterli bilgiye sahip olunca size dönüş yapacağım.

Comment

Working...
                  X