Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rütbe sistemi hakkında

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Rütbe sistemi hakkında

şuan oyuna yeni başlayan herkes istediği silahı alabiliyor. peki bunca yıldır silah alabilmek için rütbe kasan oyunculara ne olacak? yani şuan rütbenin bir önemi kalmadı rütbe olmayınca amaçta kalmadı oyunda. 2008 den beri oynuyorum ve oyuncuların ne istediğini gayet iyi biliyorum. bu oyunda amaç lazım insanların istedikleri bu yeniden eskisi gibi rütbe kasıp silah alabilmeyi istiyorlar bende dahil birçok kişi. ben oyuna girdiğim zaman amaç göremiyorum hemen sıkılıyorum oyundan çünki bir amaç yok yani. rütbe kasayımda müthiş bir silah var onu alcam diyemiyorum çünki rütbesiz alınıyor hepsi. eskiden sitede haftalık oyuncu sıralaması olurdu buda bir amaç mesela insanlar listede olmak için saatlerini verebilirler oyuna. adam mesela oyundan çıkıyor geri oyuna dönmesinin tek sebebi canının sıkılıyor olması. 1 saat oynuyor eğleniyor geri çıkıp gidiyor ama rütbe sistemi geri gelse adam saatlerce rütbe kasmak için uğraşır. birçok tanığım oyuna girmiyor çünki oyunun bir amacı kalmadı napcaklarını bilmiyorlar. 1-2 maç atıyorsun sonra napcanı bilmiyorsun oyundan çıkıyorsun. istersen günlerce oyna bir yere varamıyorsun artık bu oyunda. önceden insanlar yüksek rütbe olmak için uğraşırlardı ama şimdi T rübede olsa istediği silahı alabildiği için sadece oyunda zaman geçiriyorlar.. önceden megafon vardı bağırırdın oyundaki herkes görürdü bu bile küçük bir ayrıntı ama oyuncuların özledikleri şeyler.

bu oyunu counter strike gibi dünya pazarına sunmaya çalıştı nexon ama mevcut oyuncuyu kaybettiği gibi yeterince ilgi görmedi reoladed. o yüzden diyeceğim hala elinizde bir şans var. reoladed sürümünün grafikleri şahane bunun üstüne birşeyler eklersek yeniden eski combat oyuncuları geri gelirler..
Working...
X