Announcement

Collapse
No announcement yet.

Iletişim sorunu ve valofe'nin rahatliği

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Iletişim sorunu ve valofe'nin rahatliği

Bu şirket çalışanları dalgamı geçiyor bizimle anlamadım hiçbir şey benim basit bir sorunum var slim waepon lisans var elimde ve çalıştırınca oyun donuyor aktifleşmiyor forumda yazdım ilgilenen yok tekrar tekrar yazdım yine bişey yok tam 9 tane bilet attım 3 tanesine cevap veridi gelen cevap dil engeli yüzünden sizden bişey anlamıyorun lütfen dili çevirip tekrar yazın bu şirket hangi dili kullanıyor türkçe yazdım anlamıyorlar ingilizce yazdım anlamıyorlar korece yazdım yine aynı mesajı gönderdiler şakamı bu yaa gelen mejajı kopyalıyorum.
    [Cevap] VALOFE_Müşteri merkezi2018-08-14 05:36:11

Hi mehmetoguzhan,

Combat Arms Müşteri Desteğine yazdığınız için teşekkür ederiz. E-postanıza yanıt olarak gecikme için özür dilerim.

Şu anda seni anlamıyorum çünkü dil engeli yüzünden senden bir iyilik isteyeceğim. Bir çeviri servisini kullanabilir ve buraya yapıştırırsanız daha iyi yardımcı olabilir ve / veya sizinle konuşabilir miyim?

Eğer yaparsan çok teşekkür ederim!

Daha fazla endişeniz, öneriniz veya geri bildiriminiz varsa, bizimle tekrar iletişime geçmekten çekinmeyin.

Teşekkür ederim!

VALOFE Savaş Kolları

merhaba mehmetoguzhan , benimle iletişime geçebilirmisiniz discord uzerinden.
    internetten Discordu indirebilirsiniz, ve bu linki kullanarak grubumuza katılabilirsiniz

https://discord.gg/vneEkA

Comment

Working...
    X