Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hesabı Aktardım ama Onaylanmadı

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Hesabı Aktardım ama Onaylanmadı

TR-Kaplan_61 nickli hesabımı Valofeye aktardım fakat aktarım durumunda hala aktarılmış olarak gözükmüyor ve oyuna girdiğimde ise baştan karakter yaratma ekranı çıkıyor, o kadar yıllarımı verdiğim, emek verdiğim hesabımı nasıl tamamen Valofeye taşıyabilirim yardımcı olur musunuz? Neden hala onaylanmadı aktarım işlemi?

Originally posted by Lodos61 View Post
    TR-Kaplan_61 nickli hesabımı Valofeye aktardım fakat aktarım durumunda hala aktarılmış olarak gözükmüyor ve oyuna girdiğimde ise baştan karakter yaratma ekranı çıkıyor, o kadar yıllarımı verdiğim, emek verdiğim hesabımı nasıl tamamen Valofeye taşıyabilirim yardımcı olur musunuz? Neden hala onaylanmadı aktarım işlemi?
    Merhaba Lodos61, Bu yaptığınız karakter transfer işlemini yeniden deneyiniz. Eğer hala aynı hata devam ederse bizimle tekrar iletişime geçiniz.

Comment

Originally posted by GokuBlacKzZ View Post

Merhaba Lodos61, Bu yaptığınız karakter transfer işlemini yeniden deneyiniz. Eğer hala aynı hata devam ederse bizimle tekrar iletişime geçiniz.
      Tekrar yeni bir valofe hesabı açarak denedim oldu teşekkürler

Comment

Originally posted by Lodos61 View Post

Tekrar yeni bir valofe hesabı açarak denedim oldu teşekkürler
        Merhaba Lodos61, Size yardımcı olduğum için sevindim, oyunun tadını çıkarın.

Comment

Working...
        X