Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hesabıma giremiyorum

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Hesabıma giremiyorum

Arkadaş siz bizimle yada benimle dalgamı geçiyorsunuz . Beta testine giremedim , çünkü '' kimlik doğrulama sunucusuna bağlanamadı '' hatası verdi her denememde . Az önce en son gelen patch i yükledim . bilgilerimi girdim bu seferde '' game start '' butonuna tıklamama rağmen ÇALIŞMIYOR , HİÇBİRŞEY OLMUYOR OYUNA GİRMİYOR . Durumumu anlatabilmek için SuppORT bölümüne gittim . bilet ime hata fotosunu ekleyip gönderip sorunumun çözülmesi için girişimde bulundum AMA BU SEFERDE BİLET GÖNDERİLEMEDİ , SEND E TIKLAMAMA RAĞMEN bilet gitmedi .Yok gerçekten soruyorum SİZ BENİMLE DALGA MI GEÇİYORSUNUZ ??? 8 yılımı binlerce tl paramı vermişim bu oyuna glitch nedir onu dahi bilmem , 1 günlüğüne bile bann yemişliğim yok ama aldığım hizmete bak !!!! BAKALIM BU AÇTIĞIM TOPİC E CEVAP GELECEKMİ YADA NE ZAMAN GELECEK ???? NOT: B u oyunu sadece çoluk çocuk oynamıyor . yaşı başı sosyoekonomik düzeyi , kültür seviyesi oldukça yüksek olan '' oyunseverler-gamerlar '' da oynuyor .Bunu bilin ona göre davranın üyelerinize .

Merhaba combathunter222 , Bu sorununuzu daha önce bildirseydiniz yardımcı olurduk ama Combat Arms Classic Test Beta dün kapanmıştır. Muhtemelen bakım olduğu saatlerde bu hatayı vermiştir. Combat Arms Classic için çalışmalar devam ediyor. Oyun tekrar açılğında girebileceğinizi umarım.

Comment

Working...
    X