Announcement

Collapse
No announcement yet.

Combat Arms Açık Beta Testi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Combat Arms Açık Beta Testi

Click image for larger version Name:	OBT_1020x540.jpg Views:	2 Size:	262.0 KB ID:	9560

Askerler!

Combat Arms: Classic geri dönüyor. 01.17.18 23:00 (PST)/ 01.18.18 08:00 (CET)! 100 bin oy toplamak mümkün olmamasına rağmen, Oyuncuların sevgi ve değismez desteği nedeniyle Combat Arms Classic için Açık Beta Testi açılacaktır. Sunucular NA ve EU'yi içerecek, ve Türk dostlarımızın lagsız olarak oynamalarına yardımcı olmak için ek bir sunucu dahil edilecek.

Combat Arms Classic Resmi Facebook sayfasini ziyaret etmeyi, begenmeyi ve paylasmayi unutmayin ve en yeni haberler ve duyurulardan haberdar olun!
    Last edited by GokuBlacKzZ; 01-16-2018, 11:02 AM.

Ben Klasik Combat Arms açık betasına girmeye çalışıyorum fakat update ettikten sonra game start penceresine gelmeden sürekli update ekranı geliyor orda bir döngüye giriyor ve giriş yapamıyorum oyuna. Bütün yolları denedim fakat olumlu sonuç alamadım. Yardımcı olur musun

Edit: Şimdi farkettim.18 sinde açılacakmış oraya dikkat etmemiştim.Siz de belirtirseniz daha iyi olur
    Last edited by scr4bie13; 01-15-2018, 10:58 PM.

Comment

kalıcı itemler neden geri gelmiyor bunun hakkında açıklama istiyoruz milyarlarca para harcayarak nexondan satın aldık ama nexon bizi kazıkladı açıklama yapmabilecek kimse yokmu muhatab yok ortada bu nasıl iş

Comment

Working...
      X