Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snow Camo Ar-15 Double Barrel Core+ - 1- Star Weapon License(30) gün

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Snow Camo Ar-15 Double Barrel Core+ - 1- Star Weapon License(30) gün

inboxumda bir günlük Snow Camo Ar-15 Double Barrel Core+ vardı dün açtım, bugün süresini uzatmak için 1- Star Weapon License(30) gün uzatma kiti aldım ne yazık ki server error(2) verdi diğer uzatma kitlerinden de aldım onlarda da aynı hatayı aldım, son bir saati kalmıştı sizin yüzünüzden silah gitti, şimdi ya bana o silahı geri verin ya da bugün uzatma kitleri için yüklediğim 20 doları banka hesabıma geri iade edin, para yüklüyoruz ama hata alıyoruz, hata almak için para yüklüyoruz, böyle giderse bu iş mahkemeye gider.

Oyun şuan obt ( oben beta test'de) bazi sikintilar çikiyor onlarda farkinda düzeltmeye çalişiyorlar herhangi bir sorumlu seninle ilgilenecktir.
    BIG BOSS

Comment

sen kendini kandır obt falan kalmadı beta sürümünü kaldırdılar sen daha uyu bu orijinal sürümü eksik var sadece zaman zaman güncelleyip getirecekler ama satışa sunduğun şey hatalıysa sen daha da bir hizmet sunamazsın.

Comment

• asdasdas
        asdasdas commented
        Editing a comment
        Oyun Halen OBT diyorum kardeşim bizde oyunun hatalarını çıkarıp valofeye yardımcı oluyoruz ve şuan senin yaptığın valofeye yardımcı olmaktır sorumlu kişiye mesaj at sana yardımcı olurlar
    Working...
    X