Announcement

Collapse
No announcement yet.

Combat klasik sürümüne geçişte karakterler zarar görür mü?

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Combat klasik sürümüne geçişte karakterler zarar görür mü?

Klasik sürümüne giriş yapıyorum yapmadan önce bir konuda araştırma yaptım ama forumlarda maalesef karakterlerimize ne olacağı konusunda paylaşım bulamadım. Görememiş de olabilirim.

Sorum şu; Karakterimize ne olacak. Sıfırlanacak mı? Yoksa klasik sürümüne taşınacak mı karakterimiz?
    Tam anlamıyla geçiş süreci uzun sürecektir bu konuda bekleriz sıkıntı değil.

1 - Şimdi beta sürümüne giriş yaptıktan sonra hesaplarımız zarar görür mü?
    2 - İleri ki bir süreçte tamamen klasik sürüme geçtiğimizde de karakterimiz ne olacak?

Gerçekten belki anlamsız sorular ama emeklerimizin teminatı için güzel bir açıklama hoş olacak.
    Combat klasik için sabırsızlanıyorum!!! Teşekkürler.
    Last edited by eyzas; 01-05-2018, 05:22 PM.

Ben de bunu merak ediyorum. Bir ikincisi acaba market sizde de problemli mi ?

Comment

• eyzas
      eyzas commented
      Editing a comment
      Yukarıda ki soruların cevabını bulamadığım için daha giriş yapmadım. Karakterimin zarar görmeyeceğinden emin olmak istiyorum. Böyle bir açıklama gelirse Valofe tarafından, rahat edicem.

Ama şunu söyleye bilirim. Sorunların yaşanması normaldir. Test ediyorlar sıkıntıları yavaş yavaş çözeceklerdir. Biraz zaman alabilir diye düşünüyorum.

Originally posted by eyzas View Post
    Klasik sürümüne giriş yapıyorum yapmadan önce bir konuda araştırma yaptım ama forumlarda maalesef karakterlerimize ne olacağı konusunda paylaşım bulamadım. Görememiş de olabilirim.

Sorum şu; Karakterimize ne olacak. Sıfırlanacak mı? Yoksa klasik sürümüne taşınacak mı karakterimiz?
    Tam anlamıyla geçiş süreci uzun sürecektir bu konuda bekleriz sıkıntı değil.

1 - Şimdi beta sürümüne giriş yaptıktan sonra hesaplarımız zarar görür mü?
    2 - İleri ki bir süreçte tamamen klasik sürüme geçtiğimizde de karakterimiz ne olacak?

Gerçekten belki anlamsız sorular ama emeklerimizin teminatı için güzel bir açıklama hoş olacak.
    Combat klasik için sabırsızlanıyorum!!! Teşekkürler.
    Merhaba eyzas, sorularınızı güzel şekilde cevaplamak isterim
    • 1 -Aynı hesabınıza Reloadda giriş yapabilirsiniz.
    • 2 -Bu sorunun cevabı şu an da yok. Valofe ekibi bu konuda oylama yapıyor ve oyuncular nasıl isterse öyle olacaktır. Sizin vereceğiniz oylarla belirlenecek

Comment

Working...
    X