Announcement

Collapse
No announcement yet.

acilll GokuBlacKzZ

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• acilll GokuBlacKzZ

slm neden açılan konulara cevap vermiyorsunuz binlerce kulanıcı var çogu zaten foruma giriş yapmasını bilmiyor derdini anlatamıyor bunu yapmayınca onların var olduklarrını görmezden gelemezsiniz milyarlarca para harcayıp item aldım ama reloded yıllardır oynamıyorum 2 hesabım var oynamamamın nedeni bize danışılmadan deiştirilmesi ve oyunun bi işe yaramaması yüzünden oyunu bıraktık ama oyunu hep takibinde kaldık ve şimdi valofe oyunu eskiye getrdi ama yine bizi magdur etti benim demem oki reloded oynamıyorum benim kendi paramla aldıgım itemlerimi clasik moduna taşımanızı sadece hakkım olanı bana geri vermenizi ve yeni clasic modundaki verilen kalıcı ögeleri geri almanızı istiyorum benim durumum var satın alabilirim ama oyun rakabetçi olması gerekirken herkesi eşit edemezsiniz niçkleri ( war-wp---warrior-wp )

Originally posted by amedakar View Post
    slm neden açılan konulara cevap vermiyorsunuz binlerce kulanıcı var çogu zaten foruma giriş yapmasını bilmiyor derdini anlatamıyor bunu yapmayınca onların var olduklarrını görmezden gelemezsiniz milyarlarca para harcayıp item aldım ama reloded yıllardır oynamıyorum 2 hesabım var oynamamamın nedeni bize danışılmadan deiştirilmesi ve oyunun bi işe yaramaması yüzünden oyunu bıraktık ama oyunu hep takibinde kaldık ve şimdi valofe oyunu eskiye getrdi ama yine bizi magdur etti benim demem oki reloded oynamıyorum benim kendi paramla aldıgım itemlerimi clasik moduna taşımanızı sadece hakkım olanı bana geri vermenizi ve yeni clasic modundaki verilen kalıcı ögeleri geri almanızı istiyorum benim durumum var satın alabilirim ama oyun rakabetçi olması gerekirken herkesi eşit edemezsiniz niçkleri ( war-wp---warrior-wp )
    Merhaba amedakar, Biz bu tür sorunları zaten cevaplıyoruz. Classic ve Reloaded iki farklı oyun, Zaten oyuncular görmezden gelinemez.
    Itemlerin geçip geçmeyeceği konusunda net bir bilgimiz yok.

Comment

tamam reloded nexonun ürünü olabilir ama valofeye devr edildi bende bu oyuna milyarlarca para yatırdım ve sadece sizden hakkım olanı istiyorum kimsenin itemimden yada bedava vereceginiz kalıcı itemde gözüm yok daha öncede bu oyun vardı ve varkene ben para yatırdım sonra reloded diye saçmalık çıktı nexon gp ile satış yaptı baka bilirsiniz gp ile hiçbirşey satın almadım ki benim item alma gibi bir ihtiyacım yok aldığım itemler hepsi nadir çıkan itemler hepsinede uzatıcı paket satın alarak kalıcı hale getirdim şimdi siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ki ben internet cafe işletmecisiyim ve şuan da bütün bilgisayarlarımda clasik mevcut ve sabah akşama kadar clasic oynanıyor ve bire bir şikayetler olsun geri gelecek itemler olsun herkesin kafasında soru işareti var sizden ricam bizim için öğrenmeniz ve bir nebze olark sesimizi duyurmanız

Comment

merhaba amedakar, itemler hakkinda aciklama gelmistir https://forums.valofe.com/forum/comb...%A7%C4%B1klama

Comment

Hesap aktarımı yapılacak dediler aktarımı yaptık. Bu noktada hesap aktarımından kastı neydi Valofe nin. Sadece isimler ve rütbeler miydi? Bunca insan CA klasik seviyor diye oy verdi eski haline dönsün diye. Eşyalarımızı sıfırlamak için mi böyle bir adım atıldı?

Hesap aktarımı demek bütün eşyaların da aktarımı demektir. Yabancı forum tarafına da baktığım da tepki çok. Bu arada Valofe yaptığı ankette istediği sonucu alamadı sanırsam. Rank lar sıfırlanmayacak.

Şimdi bunun içinde anket yaparlar. Üzücü!

Comment

Working...
          X