Announcement

Collapse
No announcement yet.

Робота в Фiладельфiї для українців

Collapse
X
  •  
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Робота в Фiладельфiї для українців

    Всім привіт! Я планую переїзд у Філадельфію та шукаю роботу. Як ви думаєте, які особливості роботи в цьому місті для українців? Чи важко знайти роботу для іноземця, і які галузі найбільш перспективні?

  • #2
    Привіт! Філадельфія досить гостинна для іммігрантів. Багато українців тут знайшли своє місце. Важливо добре володіти англійською та мати актуальні навички. Технологічний, медичний та освітній сектори особливо популярні та готові приймати іноземців.

    Comment


    • #3
      Дякую за відповідь! І ще питання: якщо я хочу попрацювати в сфері гостинності, наприклад, у ресторанному бізнесі, чи будуть у мене шанси?

      Comment


      • #4
        Звісно, робота в Фiладельфiї для українців в сфері гостинності завжди багато і всі хочуть нових співробітників, особливо з різноманітним культурним фоном. Ваш український досвід може бути великим плюсом, особливо якщо ви працювали у популярних ресторанах. Також, важливо пам'ятати про культурні різниці та бути готовим навчатися. Можете пошукати щось на джоб-сайтах і я гадаю щось знайдете.

        Comment

        Previously entered content was automatically saved. Restore or Discard.
        Auto-Saved
        Mad :mad: Smile :) Confused :confused: Big Grin :D Stick Out Tongue :p Embarrassment :o Frown :( Wink ;) Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
        x
        Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Remove  
        x
        or Allowed Filetypes: jpg, jpeg, png, gif, webp
        x
        x

        Please enter the six letters or digits that appear in the image below.

        Registration Image Refresh Image
        Working...
        X