Announcement

Collapse
No announcement yet.

Робота в Фiладельфiї для українців

Collapse
X
  •  
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Робота в Фiладельфiї для українців

    Привіт! Я планую переїхати до Філадельфії і знаю, що там є велика українська діаспора. Мене цікавить, як з роботою для українців у цьому місті? Я інженер з досвідом роботи в IT, але готовий розглядати різні можливості. Чи є специфічні українські ресурси, де я можу знайти пропозиції?

  • #2
    Привіт. Філадельфія дійсно має активну українську спільноту, і для фахівців у сфері IT тут багато можливостей. Є декілька українських груп у соцмережах, де часто виставляють вакансії та поради для пошуку роботи. Також варто звертатися до місцевих агентств по роботі.

    Comment


    • #3
      Я почув про українські газети в Філадельфії, де також публікують вакансії. Чи знаєте ви їх назви? І що ви думаєте про роботу в українських компаніях тут?

      Comment


      • #4
        Є декілька українських газет, таких як "Наше Слово" чи "Український голос", де публікують вакансії для українців. Щодо роботи в українських компаніях, це може бути хороший старт для адаптації, але я радила б утримуватися від обмеження лише українською спільнотою. Розширте свої горизонти! Якщо хочете більше інформації, то на сайті про роботу в Фiладельфiї для українців, ви зможете знайти вакансії які вам довподоби.

        Comment

        Previously entered content was automatically saved. Restore or Discard.
        Auto-Saved
        Mad :mad: Smile :) Confused :confused: Big Grin :D Stick Out Tongue :p Embarrassment :o Frown :( Wink ;) Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
        x
        Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Remove  
        x
        or Allowed Filetypes: jpg, jpeg, png, gif, webp
        x
        x

        Please enter the six letters or digits that appear in the image below.

        Registration Image Refresh Image
        Working...
        X