Announcement

Collapse
No announcement yet.

Karakter Bulunamıyor

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Karakter Bulunamıyor

Selamın Aleyküm. 2016 haziranda ban yemiştim arkadaşlar banların kalktıgını söyledi valofe girdim aktaracaktım ama karakter bulunamadı diyor sebebi nedir karaterimi geri getirmek için ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

Originally posted by ahmetsan View Post
    Selamın Aleyküm. 2016 haziranda ban yemiştim arkadaşlar banların kalktıgını söyledi valofe girdim aktaracaktım ama karakter bulunamadı diyor sebebi nedir karaterimi geri getirmek için ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz
    Merhaba Ahmetsan,

Nexon'dan Valofeye sadece Nexon'da aktif olan karakterler taşınabilir. Nexon'da engellenen karakteriniz için biz bir şey yapamayız.

Comment

Originally posted by GokuBlacKzZ View Post

Merhaba Ahmetsan,

Nexon'dan Valofeye sadece Nexon'da aktif olan karakterler taşınabilir. Nexon'da engellenen karakteriniz için biz bir şey yapamayız.

Kardeş nexon formunada yazdım o artık bizde degil ilgilenmiyoruz diyolar kim getirebilecek çarımı ?

Comment

Originally posted by ahmetsan View Post

Kardeş nexon formunada yazdım o artık bizde degil ilgilenmiyoruz diyolar kim getirebilecek çarımı ?
        Nexon da engllenen karakterlerin engelleri kaldırılamaz Valofeye taşınamaz.
        Kısa süreli engellenen karakterler taşınabilir ama sınırsız engellenen karakterler taşınamaz.

Comment

Working...
        X